صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت گاز مازندران:

اولویت تصمیمات سازمانی باید با منابع انسانی باشد

اولویت تصمیمات سازمانی باید با منابع انسانی باشد و به خواسته‌ها و حل مشکلات نیروی انسانی، در همه شرایط و لحظات توجه شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا مشایخی، مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت گاز استان مازندران که با حضور معاون عمرانی استانداری (بصورت وبینار) برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: اولویت تصمیمات سازمانی باید با منابع انسانی باشد؛ چراکه اگر این عزیزان در شرایط ایده‌آل فکری خوب قرار داشته باشند، بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.

مشایخی با اشاره به عملکرد مثبت شرکت گاز استان مازندران در ارتباط با پروژه های گازرسانی تصریح کرد: در موضوع گازرسانی به مناطق کم برخوردار در استان مازندران، اعتبارات خوبی تخصیص داده شده که بزودی با همت و تلاش نیروهای متخصص شرکت گاز مازندران، شاهد ضریب نفوذ 100 درصدی گاز در این بخش خواهیم بود.

در ادامه مراسم، حمزه امیرتیموری، سرپرست پیشین شرکت گاز استان مازندران، با اشاره به کوهستانی بودن و پراکندگی زیاد روستاها و دشواری اجرای شبکه گاز، گفت: تاکنون به 59 شهر و 2 هزار و 361 روستای استان گازرسانی شده که از این تعداد، 78 روستا در سال گذشته از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

همچنین مقدم بیگلریان، سرپرست جدید شرکت گاز استان مازندران نیز در این جلسه، اظهار داشت: رسیدن به اهداف متعالی صنعت گاز در استان مازندران با وجود پتانسیل قوی و سرشار از سرمایه‌های انسانی توانمند در این شرکت که در همه بخش‌ها و در تمام حوزه‌ها سرآمد هستند، کار دشواری نخواهد بود.

وی با اشاره به استمرار گازرسانی به 425 روستا و تکمیل 2 شهر باقیمانده در استان ادامه داد: در فضای استان هم نیازمند همراهی بیشتر مدیران و مسئولان اجرایی هستیم و حمایت، همکاری و تعامل دستگاهای حاکمیتی استان، بی‌شک موجب خیر و برکت برای مردم عزیزمان می شود.

بیگلریان در ادامه، بر لزوم پیگیری برای پایداری تامین گاز استان در فصل سرما تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه به زودی گازرسانی در استان مازندران تکمیل و به استان سبز تبدیل خواهد شد، لذا بایستی استراتژی‌ها در اعتمادسازی ذینفعان، نگهداری و تعمیرات، بهینه سازی انرژی، نحوه بهره برداری، مدیریت دانش، توجه به محیط زیست، تغییر رویکرد در حوزه منابع انسانی و ارتقای نیروی انسانی و افزایش رضایتمندی و همچنین استفاده از نیروهای جوان و شایسته تغییر یافته و مهندسی شود.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: بایستی به فکر توسعه تفکر و نگرش سیستمی در سازمان باشیم و ضمن شناسایی فرصت ها، روی آنها متمرکز شویم تا نتیجه بهتری را شاهد باشیم.

در پایان این مراسم، لوح یادبود استاندار مازندران و مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران به حمزه امیرتیموری سرپرست سابق شرکت گاز مازندران اهدا شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/30 - ١٣:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 735
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: