صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس امور مجامع شرکت ملی گاز ایران خبر داد؛

برگزاری جلسات مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران

رئیس امور مجامع شرکت ملی گاز ایران از برگزاری جلسات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران از اول تیرماه سال جاری با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران برای رسیدگی به عملکرد سال مالی 1399 شرکت ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ابراهیم رئیسی با اعلام این خبر، افزود: این جلسات در خصوص بررسی و تصویب عملکرد و صورت‌های مالی منتهی به سال 99 شرکت‌های تابعه بر اساس برنامه زمانبندی امور مجامع برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا، مجامع امسال همانند سال گذشته، با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (رئیس مجمع عمومی) و سایر اعضای مجمع، حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی در محل سالن جلسات شرکت ملی گاز ایران تشکیل می‌شود.

رئیسی تصریح کرد:در هر جلسه مدیرعامل شرکت مربوطه گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال گذشته ارائه می‌دهد که گزارش مذکور شامل مواردی از جمله اهداف و برنامه‌ها و پروژه‌های اجرا شده در سال گذشته، فرصت‌ها، چالش‌ها، تهدیدها، مزایای شرکت، عملکرد مالی و منابع و مصارف و عملکرد هیأت‌مدیره است.

رئیسی اضافه کرد: این جلسات از اول تیرماه آغاز و تا پایان تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/31 - ١٥:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 795
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: